Laiade võimalustega täiustatud soojuspump

Oleme soojuspumpadele Bosch Compress 6000 LW Ja LWM valinud parimad kompressorid ja kõige energiatõhusamad ringluspumbad, samuti oleme optimeerinud külmaagensi kontuuri. Tänu sellele kulutavad need minimaalselt energiat, tagades samal ajal vajaliku soojuse ja sooja tarbevee.

Valmis erinevateks nõudmisteks

Juhtpaneel Pro Control 500 pakub palju võimalusi. See võimaldab reguleerida nelja küttekontuuri, näiteks kui osades tubades on põrandaküte ning osades radiaatorküte. Kui te soovite kasutada mugavuse tagamiseks passiivset jahutamist, on ka see võimalik. Mitmesuguste lisatarvikute kasutamisega on võimalik soojendada basseinivett või kombineerida soojuspumpa teise kütteseadmega, näiteks vedelkütusega töötava või gaasiküttekatlaga. Kui on vaja suuremat võimsust, on võimalik ühendada kaks soojuspumpa kaskaadina.

Võimsad ja energiatõhusad

Energiatõhus kompressor ja kaks A-klassi ringluspumpa vähendavad oluliselt energiakulu. Küttepumbad määravad kindlaks ja kohandavad vastavalt vajadusele pöörete arvu ning nii ei kulutata energiat liiga intensiivse ringluse peale.

Tarbevee soojendamine, mis peaaegu loeb teie mõtteid

Nüüdisaegne elektroonika analüüsib sooja vee tarvitamist ja kohandab selle valmistamist. Eri tegevusteks (vanni täitmiseks, kätepesuks või nõude loputamiseks) kasutatakse erinevat vee soojendamise prioriteeti.

6000 LWM on kompaktsed seadmed integreeritud 185l. boileriga, mis vajavad paigaldusruumi alla 0,5m2.

Soojuspumbad 6000 LW on aga mõeldud ühendamiseks eraldiseisva boileriga, seetõttu leiab igaüks just oma soovidele ja olukorrale vastava lahenduse.

Küttevõimsus  4,5 - 17kw, sobilik kuni 300m2 hoonete kütmiseks.