Alupex OÜ - teostab eramute  sise- ja välis veetorustike ehitust. Meie käest saate oma majale veevarustussüsteemi terviklahenduse.

Paigaldame vajadusel süvaveepumbad, veeautomaatika ning ühendame teie maja veevärgi kaevuga. Meie pakutava terviklahenduse juurde kuulub ka septikute ning reoveemahutite paigaldus.


Ehitame valmis veemõõdusõlmed ning kõik majasisesed veetorustikud, paigaldame jaotuskollektorid, filtrid, segistid, valamud ja vannid.

Oma töös kasutame kõrgekvaliteedilisi Uponor Alupex komposiittoru- ja pressliitmike, kus ühendused pressitakse kokku aku presstangidega.

Mis on Unipipe ?

Unipipe toru on alumiiniumtoru, mille sise- ja välispind on kaetud PE-RT-polüetüleenkihiga. Plast ja alumiinium on omavahel kindlalt ühendatud eriliste sidekihtidega.  

Lihtne paigaldada
Torusüsteemi otstarbest olenemata saab kasutada samu komponente; see kiirendab paigaldustöid ja aitab optimeerida laonomenklatuuri.

Kerge painutada
UNIPIPE toru paigaldades ei ole vaja keevitada, joota, keermestada ega liimida. Alumiiniumi kiht tagab toru suurepärase kujustabiilsuse ja neutraliseerib plasti painutamisel tekkivaid pingeid. Tänu sellele väheneb vajalike liitmike hulk.

Lai valik torusid
UNIPIPE süsteemi kuuluvad sirged torud läbimõõduga 16-110mm. ning rullis torud läbimõõduga 16-32 mm.Kui soovite head nõu oma maja vee- või küttesüsteemi kavandamiseks, siis võtke meiega Kontakti ja arutame koos, missugune on teie jaoks parim valik.