Uus Stiilne ja lihtsalt kasutatav inverteriga maasoojuspump

Maasoojuspump Bosch Compress 7001 LWM


Compress 7001i LWM on tipptasemel, inverteriga
maasoojuspump – tõeline maasoojuspumpade
kuningas. Compress 7001i LWM juhtimine käib uusima
tehnoloogia abil uue puuteekraaniga või nutiseadmelt
läbi ProControli, kus iganes te ka poleks. Seadet
kaunistab stiilne valgest klaasist pind.

Parim ökonoomsus
Bosch Compress 7001i LWM on maasoojuspump, mis tagab parima võimaliku kulude kokkuhoiu. Selle juhitava kiirusega kompressor reguleerib võimsust täpselt nii palju kui vaja. See töötab suurepäraselt Eesti muutlikes ilmaoludes. Hooajaline kasutegur (SCOP) on 5,85. Tipptasemel seade, mille energiatõhususe klass on A+++.

Kuni 300 liitrit kuuma vett
Uus roostevabast terasest boiler annab kuni 300 liitrit 40-kraadist kuuma vett, millest piisab ka suurele perele. Saate rahus ja vaikuses soojas vannis lesida, samal ajal kui mõni teine pereliige duši alla läheb. Soojuspumba puuteekraanil on kolm seadistust: Economy, Normal ja Comfort, mis aitavad kuuma vee tootmist reguleerida vastavalt hetkevajadustele.

Nutikas valik nii uutele kui renoveeritavatele hoonetele
Bosch Compress 7001i LWM on saadaval kolmes võimsusklassis: 2–8 kW, 3–12 kW ja 4–15 kW. Nii leiate alati oma maja jaoks õige võimsusega maasoojuspumba. Kui tahate vahetada oma vana maasoojuspumba uue vastu välja, on olemasolevad maakollektorid tihti lühemad kui kaasaegsetel tõhusamatel maasoojuspumpadel vajalik. Boschi juhtautomaatika võimaldab vanast kontuurist saavutada maksimaalse efektiivsuse. Compress 7001i LWM on suurepärane
maasoojuspump oma küttesüsteemi uuendamiseks.Maasoojuspump Bosch Compress 6000 LWM ja LW

  • Soojuspumbad 6000 LWM on eriti kompaktsed seadmed integreeritud 185 l boileriga, sobivad paigaldamiseks ka väikestesse ruumidesse.
  • Soojuspumbad 6000 LW on kasutatavad koos eraldiseisva soojaveeboileriga ja mõeldud suureme tarbevee vajadusega majapidamistele.


Küsi pakkumist info@alupex.ee