Kasutage tasuta loodusliku energia ja suure kasuteguri eeliseid

Compress 6000 AW on oma klassi üks energiatõhusamatest seadmetest. Suur kasutustegur kuni 5,06 tagab märkimisväärse energiasäästu teie majapidamises.

Väljund teie vajaduste järgi: muundur

Kõrge tõhususe taga on sagedusmuundur. See võimaldab alati reguleerida Compress 6000 AW kütte pealevoolu vastavalt välistemperatuurile. See omakorda säästab elektrit ja optimeerib jõudluskoefitsienti - eriti kevadel ja sügisel kui täisvõimsusega kütmine ei ole vajalik.

Loodud põhjamaadele

Compress 6000 AW on ka rabavalt kauni välimusega. See atraktiivse disainiga soojuspump on konstrueeritud spetsiaalselt Skandinaaviamaade kliimatingimusi arvestades. Näiteks on aurusti ja ventilaator paigutatud 40 cm kõrgusele maapinnast - ohutuks käsitsemiseks isegi lumistes oludes. Väga tugevatest ja vastupidavatest materjalidest valmistatud korpus tagab seadme töökindluse peaaegu kõigis ilmastikuoludes.

Ruumisäästlik ja vaiksem kui nüüdisaegne nõudepesumasin

Compress 6000 AW paigalduseks koha leidmine on lihtsam kui te arvate. Tänu kompaktsetele mõõtudele vajab see väga vähe ruumi. Vaikse talitluse tagavad reguleeritava pöörlemiskiirusega ventilaator ja vahtpolüpropüleenist valmistatud korpus. Öiseks ajaks on olemas „vaikne režiim“, mis vähendab töö müra veel 3 dB(A).

Universaalsus

Compress 6000 AW võite kasutada kui ainukest keskkütte- ja sooja vee allikat või kombineerida seda suurepäraselt olemasoleva küttesüsteemiga. Veelgi enam, kuumal päeval võite soojuspumpa kasutada oma kodu jahutamiseks.

Compress 6000 AW koosneb sise- ja välisseadmest. Kõikidel välisseadme mudelitel on standartne disain ning neid on erinevates mõõtudes sõltuvalt võimsusest. Siseüksust on võimalik paigaldada ruumi seinale või põrandale.

- Küttevõimus 7kw kuni 17kw